|1399/05/23 - 23 مرداد 1399
اخبار
در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی؛

سیدعلی آقامیری چهار مطالبه مردم ساری از وزارت راه و شهرسازی را پیگیری کرد

سیدعلی آقامیری عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر ساری و نماینده مازندران در شورایعالی استانها طی نامه ای به اسلامی وزیر راه و شهرسازی چهار مطالبه مهم مردم ساری از این وزارتخانه را پیگیری کرد.

1399/05/22
گزارش تصویری ؛

هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری

هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری از ساعت 16 روز دوشنبه 20 مرداد 99 با حضور آقایان شمشیربند، آقامیری، یوسفی، قاسمی، عشوری و مدینه اعضای شورا، نیک نقش و کریمی معاونین شهرداری با دستور کار بررسی نامه ها و آخرین مصوبات کمیسیون ها برگزار شد.

1399/05/20
گزارش تصویری

جلسه پیگیری ادامه روند احداث پروژه پارک موزه دفاع مقدس با حضور علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری

جلسه پیگیری ادامه روند احداث پروژه پارک موزه دفاع مقدس با حضور رضایی فرماندار ساری، سردار ملکی مدیرکل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان مازندران، علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری و عباس رجبی شهردار مرکز استان صبح یکشنبه 19 مرداد ماه 99 در دفتر فرماندار ساری برگزار شد.

1399/05/19
سید علی آقامیری عضو شورای اسلامی شهر ساری و نماینده مازندران در شورایعالی استانها :

عدم اجرای مدیریت یکپارچه شهری موجب هدر رفت سرمایه های مردم می شود

سید علی آقامیری با اشاره به طرح مدیریت یکپارچه شهری گفت: از نمایندگان محترم این دوره خواهشمندیم این طرح را به سرانجام برسانند تا بیش از این سرمایه های مردم و بیت المال هدر نرود .

1399/05/15
پیام مشترک؛

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت فرارسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه ولایت و امامت

علیجان شمشیربند، رییس شورای اسلامی شهر و عباس رجبی شهردار ساری در پیامی فرارسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه ولایت و امامت را به شهروندان ساروی تبریک گفتند؛

1399/05/09
علی اکبر زلیکانی در جلسه هفتاد و پنجم شورای اسلامی شهر ساری تاکید کرد :

طرح های جامع مطالعات ترافیکی و یکپارچه سازی سیستم های شهرسازی و مالی باید اجرایی شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری در هفتاد و پنجمین جلسه این شورا با اشاره به اینکه دو طرح جامع مطالعات ترافیکی و یکپارچه سازی سیستم های شهرسازی و مالی که قبلاً مطرح و اجرای آن از شهرداری خواسته شد هنوز به سرانجام نرسید خطاب به معاون شهرسازی شهردار که در جلسه حضور داشته تصریح کرد : طرح جامع مطالعات ترافیکی ساری سال 93 مطرح شد ولی تا کنون به نتیجه نرسید و این برای من عضو شورا بسیار تاسف انگیز است .

1399/05/08