|1401/02/26 - 26 اردیبهشت 1401
اخبار
در بیانات مقام معظم رهبری

راهکارهای تقویت شوراهای اسلامی

با مروری بر عملکرد شوراها در سالهایی که از عمر این نهاد سپری شده می توان گفت شوراها در نیل به اهدافی که در قانون اساسی برایشان پیش بینی گردیده است با مشکلات و چالش هایی مواجه شده اند. بنابراین تلاش برای تقویت و رفع مشکلات شوراهای اسلامی امری بایسته می باشد . بدون شک بررسی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره شوراهای اسلامی شهر و روستا می تواند نقش ارزنده ای در ارتقای مردم سالاری محلی، تقویت این نهاد مردمی و رفع مشکلات و چالش های آن داشته باشد. گزارش پیش رو تلاش دارد تا با بررسی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، ضمن تبیین فلسفه تشکیل نهاد شوراهای اسلامی، اصول و زمینه های لازم برای تقویت این نهاد را ارائه دهد .

1401/02/25
شنبه 24 اردیبهشت 1401

حضور بابایی کارنامی نماینده مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در شورای اسلامی شهر و گفت و گو با شعبانی رئیس و شریفی عضو شورا

علی بابایی کارنامی نماینده مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی روز شنبه 24 اردیبهشت 1401 با حضور در شورای اسلامی شهر با شعبانی رئیس و شریفی عضو شورا گفتگو کرد

1401/02/25
چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

حضور پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر ساری در مراسم اختتامیه جشنواره بزرگ قرآن و عترت مازندران

اختتامیه جشنواره بزرگ قرآن و عترت مازندران و پنجمین دوره تجلیل از خادمان و پیشکسوتان قرآنی عصر امروز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ با حضور پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر ساری در موسسه نورالهدی برگزار شد.

1401/02/21
به مناسبت روز کارگر صورت گرفت ؛

تجلیل از کارگران نمونه شهرداری ساری با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار

در مراسم بزرگداشت روز کارگر که امروز شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار ، معاونان و مدیران شهرداری ، شهرداران مناطق و روسای سازمان های تابعه شهرداری ساری برگزار گردید ، کارگران نمونه مورد قدردانی قرار گرفتند.

1401/02/10